top of page

Timexpert Rides

globální strategie proti mimickým vráskám

Cena:

1750 CZK

Řada Timexpert Rides nabízí produkty s anti-aging efektem. Produkty této řady voní nádhernoh pudrovou vůní a jsou inspirovány nejmodernějšími postupy estetické medicíny. Vyplňují vrásky a především aktivují autoregenerační mechanismus pleti.

 

 

Komplex Pro-Collagestine-Fill
využívá protistárnoucích účinků květiny Acmella Oleracea, která zlepšuje pevnost pokožky a zvyšuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu. Tímto účinkem se pleti výrazně zlepšuje její přirozená „vyplňující" schopnost a pleť se tak stává plnější a pevnější. Napomáhá pleti vrátit ideální texruru.

Micro-Dermoxine Complex
přirozeným způsobem neutralizuje mikro napětí pokožky, které bohužel mnohdy způsobuje výskyt nechtěných vrásek. Výhodou je, že tento účinek přirozenou a jemnou formou vyplňuje již rozběhlé vrásky bez veškerých vedlejších účinků.

K ošetření Timeexpert Rides doporučujeme pro maximální účinek i domácí péči z této řady a nebo z řady Timeexpert X.CEL, která je též cílená na vyhlazení hlubokých vrásek.
Timexpert X.CEL se zakládá na nejnovějších poznatcích o kmenových buňkách a zvláštní důraz klade na konkrétní místo pod vráskou v epidermis, ale i dermis. Využívá k tomu revoluční aktivní složky z výtažku rostlinných kmenových buněk z zvláštní odrůdy švýcarských jablek v nanokapslích, Pro-Collagestine-Fill a ceramidového komplexu.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page