top of page

So Delicate & B-Calm

skutečné pohlazení pro citlivou pleť

Cena:

1250 CZK

So Delicate

Jedinečná profesionální péče, která přináší komfort i těm nejcitlivějším typům pleti reágující na běžnou kosmetiku. Spojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími kosmetickymi technologiemi a nabízí tak velmi účinná řešení pro snadno reagující pleť. Fytoaktivní výtažky z obilných klíčků, rozmarýnu, čaje, heřmánku a řas působí silným klidnícím účinkem. Spolu s obsaženými ceramidy a lipidy odstraňují nepříjemné pocity, jako pnutí pleti nebo svědění, mírní začervenání, vysychání a odlupování. Kosmetika so delicate obnovuje ochranný plášť pokožky a stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti. Ošetření navrací citlivou pleť do normálu, přináší jí komfort a pocit pohody. Je ideální pro jakékoliv roční období a v každém věku.

SOS D-Sensitising pleťové sérum


Pro zklidnění pleti. Je řešení i pro tu nejcitlivější pleť, která reaguje i na minimální podnět. Okamžitě pokožku zklidní a navrátí rovnováhu a pocit pohody obličej znovu získá mladistvý vzhled a krásu. Pokožka je dokonale hydratovaná prosvětlená a zářivá.


B-Calm

Hypoalergenní řada, bez alkoholu, silikonů, minerálních a esenciálních olejů, parfemací a samozřejmě bez parabenů.

Germaine de Capuccini vyvinula technologii Skinbiome Repair, která spojuje účinky probiotik a prebiotik, které posilují kožní bariéru, brání vzniku podráždění a tím chrání pokožku.
Ošetření B-Calm pleť krásně projasní, zklidní a prozáří. Je vhodné v jakémkoliv ročním období pro klientky s přecitlivělou pletí, která snadno reaguje a zčervená a nesnese jiné produkty

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page