Royal Jelly

výživný Elixír na bázi Mateří kašičky a pornatky kokosové s výjimečným anti-agingovým účinkem

Cena:

1450 CZK

Výživný Elixír na bázi mateří kašičky a pornatky kokosové s výjimečným anti-agingovým účinkem, který obnovuje optimální odolnost pleti.

Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír a výtažek z poznatky kokosové, houby s výjimečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do "srdce" pokožky, ke kožním buňkám. Zde výrazně působí na soudržnost kůže a obnovuje tak její odolnost. Spojení Mateří kašičky s výtažkem z pornatka kokosové má řadu příznivých účinků. Po ošetření Royal Jelly je pleť vyživená, revitalizovaná, hloubkově obnovená, regenerovaná, optimálně odolná pevná a jasná. Jemná vůně kosmetických přípravků napomůže zklidnění a pocitu dokonalého komfortu. Je určeno pro všechny typy pleti se známkami stresu, únavy a předčasného stárnutí. Ideální pro klientky, které vystavují pleť negativním vnějším vlivům jako je ultrafialové záření, znečištěné ovzduší a vlhkost.

I z řady Royal Jelly vám rádi doporučíme ideální péči pro domácí použití. A to v podobě krémů z této řady nebo odličovacího mléka a tonika v jednom. Tento vyjímečný produkt šetrně čistí pleť a odstraňuje z ní nečistoty a zbytky líčidel dvojím působením najednou. Produkt je určen pro všechny typy pleti, zvláště na pleť pohaslou, unavenou či vystavenou vnějším stresu.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu