top of page

Royal Jelly

výživný Elixír na bázi Mateří kašičky a pornatky kokosové s výjimečným anti-agingovým účinkem

Cena:

1450 CZK

Výživný Elixír na bázi mateří kašičky a pornatky kokosové s výjimečným anti-agingovým účinkem, který obnovuje optimální odolnost pleti.

Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír a výtažek z poznatky kokosové, houby s výjimečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do "srdce" pokožky, ke kožním buňkám. Zde výrazně působí na soudržnost kůže a obnovuje tak její odolnost. Spojení Mateří kašičky s výtažkem z pornatka kokosové má řadu příznivých účinků. Po ošetření Royal Jelly je pleť vyživená, revitalizovaná, hloubkově obnovená, regenerovaná, optimálně odolná pevná a jasná. Jemná vůně kosmetických přípravků napomůže zklidnění a pocitu dokonalého komfortu. Je určeno pro všechny typy pleti se známkami stresu, únavy a předčasného stárnutí. Ideální pro klientky, které vystavují pleť negativním vnějším vlivům jako je ultrafialové záření, znečištěné ovzduší a vlhkost.

I z řady Royal Jelly vám rádi doporučíme ideální péči pro domácí použití. A to v podobě krémů z této řady nebo odličovacího mléka a tonika v jednom. Tento vyjímečný produkt šetrně čistí pleť a odstraňuje z ní nečistoty a zbytky líčidel dvojím působením najednou. Produkt je určen pro všechny typy pleti, zvláště na pleť pohaslou, unavenou či vystavenou vnějším stresu.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page