top of page

ŘASY

BROW BAR

&

Pečujte o své řasy a obočí a mějte je vždy perfektně upravené.

Permanentní prodloužení a zahuštění řas


Krásné dlouhé a husté řasy můžete mít dnes i vy a to hned ráno po probuzení. Díky aplikaci umělých řas metodou řasa na řasu docílí naše lash-stylistka od nejjemnějšího a nejpřirozenějšího prodloužení až po nejintenzivější nejhustší look. Před samotnou aplikací předchází konzultace, na které se na všem společně dohodnete. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, ale také dbáme na to, aby i vaše přírodní řasy zůstaly pořád v té nejlepší kondici.

I proto u nás můžete zakoupit "Relash"
Sérum na řasy, které podporuje jejich růst a hustotu.

Pro klientky, které mají své řasy krásně dlouhé, ale rovné je ideální
Lash lifting a Lash botox.

Tato metoda Vaše řasy vytvaruje, natočí, opticky prodlouží a dodá jim objem. Co víc, budou vyživené a zdravější.

Můžete u nás zakoupit i sérum Realash na růst obočí a využít náš Brow bar.

 


Brow Bar


Sledujeme pro Vás ty nejnovější trendy v úpravě a barvení obočí, a proto je tu pro Vás náš BROW BAR plný komplexní péče o obočí.

Vašemu obočí u nás bude poskytnuta komplexní péče od navržení tvaru, jeho vyměření, výběru správného odstínu, epilace okolních chloupků, zastřižení, až po závěrečnou úpravou a styling.

 


Barvení a úprava obočí


Barvení obočí u nás provádíme certifikovanými německými barvami s nejvyšší kvalitou, se kterými máme tu nejlepší zkušenost. Následný tvar precizně upravíme nejšetrnějším voskem na trhu a pinzetou.

 


Brow Henna


Jeden z nejnovějších trendů v oblasti péče o obočí je barvení Brow Hennou, která je vhodná pro všechny. Má delší výdrž než klasické barvení barvou na obočí a je zcela přírodní. Před každým barvením je prováděna konzultace pro Vaši největší spokojenost. 

 


Laminace obočí


Laminace nebo-li narovnání a vytvarování vlastního obočí, které se třeba i neposedně kroutí a trčí, vyřeší ženám zdlouhavá rána u zrcadla. Tato unikátní technika zkrotí každé obočí. Navíc chloupky posílí a přirozeně je zvýrazní.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page