top of page

Purexpert

inovační čištění pleti ošetření velmi mladé pleti mastné normální a smíšená

Cena:

1250 CZK

Odborné ošetření které splní veškerá vaše očekávání. Za velmi krátkou dobu přemění jakoukoliv teď na krásnou a zdravou. Přináší originální sofistikovanou péči, díky níž je pleť čistá a sjednocená, redukuje póry a nepravidelnosti a rovněž působí jako prevence proti prvním vráskám.

Řada Pure Expert je pro klienty všech věkových kategorií. Včetně velmi mladých děvčat a chlapců, kteří chtějí mít krásnou a zdravou pleť. Řada obsahuje i produkty cíleně určené na mastnou aknózní a problematickou pokožku.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodných produktů na vhodnou každodenní domácí péči.
Pro aknózní pleť doporučujeme mýdlo "bez mýdla" které čistí, aniž by narušovalo hydrolipidický ochranný film a měnilo pH mastné pleti s komedony. Obsahuje mezoregulační složky jako měď a zinek a esenciální olej z levandule hojící jizvičky.
Pro smíšenou a normální pleť doporučujeme hebkou pěnu gelové textury. Která z pleti odstraňuje líčidla a různé nečistoty, velmi dobře hloubkově čistí, aniž by vysoušela. Obsahuje výtažky z Indického akátu shikakai, ze semen datlí a z kořenu šateru bohatého na saponiny.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page