top of page

Timexpert C+ (A.G.E.)

Řada přípravků s vysokým obsahem vitamínu C

Cena:

1650 CZK

Řada přípravků s vysokým obsahem vitaminu C, která velmi účinně bojuje proti GLYKACI, hlavní příčině stárnutí pleti.

Okamžitě navrací pokožce úžasný mladistvý vzhled, dodá jí jemnost, hebkost, odstraní vrásky a sjednotí odstín pleti.  Timexpert C+ (A.G.E.) rozzáří obličej krásou a mládím.


CO JE TO GLYKACE?


Vědecké poznatky dokládají, že glykace je příčinou stárnutí pleti. Ke glykaci dochází, když se nadbytek glukózy v pokožce spojí s kolagenovými a elastinovými vlákny, která poškozuje. S přibývajícími lety se v kožních buňkách hromadí produkty glykace, glykosilované proteiny (A.G.E.), jež prakticky obalí vlákna kolagenu a elastinu, způsobí ztrátu jejich pružnosti a časem i úplnou destrukci. Glykace v kůži poškozuje kolagen, snižuje elastičnost, je příčinou povadlosti tkání, vytváří vrásky a narušuje kožní strukturu. V důsledku toho urychluje proces stárnutí.

 

Produkty se svěží "citrusovou vůní" pro domácí péči z této řady, můžete zakoupit přímo u nás v Kompliments Wisage. Rádi Vam poradíme, které přípravky jsou vhodné právě pro Vás. 

 

Doporučujeme vyzkoušet intenzivní koncentrát čistého vitamínu C nebo masku z netkané textilie s vitaminem C, získaným že švestky Ume-boshi, která je určená pro všechny typy pleti. Krásně pleť rozzáří, projasní, hydratuje a zpevní.

 

Záměrně neprodáváme kosmetiku v e-shopu. Rádi Vám poradíme přímo u nás, kterou vhodnou péči vybrat tak, aby jste byla spokojená a nevyhazovala peníze z okna kupovaním nevhodných produktů.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page