top of page

Synergy age & clinical

profesionální kosmetika na prahu medicíny 

Cena:

1550 - 1800 CZK

Synergyage

Ošetření touto velmi nadstandartní, účinnou řadou odstraňuje příznaky stárnutí pleti a efektivně pleť chrání. Je zejména pro klientky které požadují skutečný silný efekt.

Řada Synergyage představuje avantgardu v oblasti nejaktuálnějšího kosmetického výzkumu a je nazývaná také kosmeceutikou, což znamená kosmetiku na pomezí estetiky a medicíny.

Z této řady si od nás můžete zakoupit domů například skvělý ochranný pleťový krém SPF 20 proti známkám stárnutí pleti a pigmentovym skvrnám. Obsažené filtry UVA a UVB spolu s účinnými aktivními látkami chrání pleť před škodlivými účinky slunečního záření a před dehyratací. Obsahuje lipidy rostlinného původu a mléčné proteiny. Nebo úžasnou obnovujicí gelovou exfoliační masku. S obsahem kyseliny glykolové, citronové vinné a salicylové, které podporují odstranění odumřelých zrohovatělých buněk a celkovou regeneraci pleti.

Synergyage Clinical

Chemické peelingy nové generace s anti-agingovým účinkem.

Novinka která znamená výrazný krok kupředu v chemické exfoliaci. Chemický peelingy s profesionálními výsledky, aniž by klient trpěl jakýmikoliv nepříjemnými pocity. Inovační charakter těchto přípravků v sobě pojí maximální antioxidační a obnovující účinky s optimální tolerancí a bezpečností. Tyto peelingy navíc nezpůsobují fotosenzibilitu, a proto jej můžeme využívat ke kosmetickému ošetření v průběhu celého roku. Dokonce i v létě.

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page