top of page

Hydracure

oceán svěžesti a hydratace pro vaši pleť

Cena:

1550 CZK

Profesionální kúra která pomáhá znovu nastolit, vyrovnat a udržet optimální hladinu hydratace v pokožce. Využívá k tomu tři formy kyseliny hyaluronové s vysokou střední a nízkou molekulární hmotností, termální vodu z japonského sopečného pramene Izumo Yumura, přírodní exopolysacharidy a ceramidy. Dodává optimální hydrataci na povrchu i v hloubce pokožky. Zlepšuje pružnost pevnost a hustotu pokožky a i hloubku vrásek.

Ošetření Hydracure je určené pro suchou a velmi suchou pleť. Při změně ročního období a také v období extrémního stresu, po cestách letadlem, v těhotenství a po porodu. Hydracure treatment si také dopřejte před zásahy plastické chirurgie a po nich.

Pleťové krémy z řady Hydracure zohledňují nejen typ vaší pokožky, ale také klima, ve kterém se zrovna nacházíte. Germaine de Capuccini vychází totiž z toho, že pleť má zcela jiné nároky v chladném počasí než v období velkého horka a sucha. Díky tomu dosáhnete cílené a dlouhotrvající hydratace, ať už se chystáte za polární kruh nebo na Saharu. 

KONTAKTUJTE NÁS

ještě dnes

Děkujeme za zprávu

bottom of page